Restaurace Kovárna U Hodin - jídelní lístek

Restaurace a pivnice Kovárna U Hodin Ostrava nabízí silný slepičí vývar nebo pořádnou česnečku nejen pro správné chlapy. Nabídka minutek obsahuje chutná jídla od bagety s grilovaným masem, přes špízy, kuřecí řízky, tatarák, až po pořádné burgery, které zasití i toho nejnáročnějšího jedlíka. V Kovárně U Hodin nabízíme také náš speciálni Jumbo Burger, který je již opravdovu výzvou. Kdo si na něj troufne, může vyhrát v Soutěži Jedlíku, dostat se do síně slávy a získat 1000,-. Každou neděli je navíc Jumbo Burger za zvýhodněnou cenu!

Restaurace a pivnice Kovárna U Hodin má něco jak pro masožravce, tak pro milovníky zeleniny. Nabízíme čerstvé zeleninové saláty jak ve vegetariánské úprave, tak s masem. Nebo si vychutnejte šťavnatý, na grilu dělaný steak z kuřecího, vepřového nebo exkluzivního odleželého hovězího v US Top Blade kvalitě.

Porce pro pořádné jedlíky nebo celou rodinu. V restauraci Kovárna U Hodin na porcích nešetříme. Grilovaná křidélka, steak z krkovice, jumbo tatarák, největší grilovaná klobása v Ostravě nebo přímo na stole flambovaný půl kilový špíz. Z restaurace Kovárna U Hodin nikdo neodchází hladový.

Sladká tečka na konce. V restauraci Kovárna U Hodin Ostrava si můžete vychutnat kvalitní domácí dezerty - plněné palačinky nebo kovářské podkůvky z kakaa a kokosu. V naší nabíde je také široká nabídka příloh.