Cocktail Bar  restaurace ostrava kovárna u hodin

Nabídka cocktailů Kovárny U Hodin Ostrava skýtá přes stovku míchaných drinků různých barev a chutí a široký výběr smetanových likérů. Pokud Vám na našich provozovnách nabízíme 100% čerstvost a kvalitu, tak na našem Cocktail baru to platí dvojnásob. Používáme pouze čerstvé ovoce, likéry a sirupy od kvalitních dodavatelů na světovém trhu. V klidu usedněte a nechte se unášet prací barmana, který Vám připraví jedno velké divadelní představení, buď dle scénáře, nebo improvizací, kterou si sami režírujete. Cílem našich barmanů je splnit jakékoliv Vaše přání. Právě proto jsme nejlepší restaurace v Ostravě.

COCKTAIL BAR  RESTAURACE OSTRAVA KOVÁRNA U HODIN JE OTEVŘEN V PÁTEK A SOBOTU OD 18 - 02 HOD. PO PŘEDCHOZÍ REZERVACI MŮŽE BÝT OTEVŘEN KDYKOLIV.

Cocktail Bar restaurace Ostrava Kovárna U Hodin - vodka a rum

Vodka a rum - dva nejznámnější alkoholické nápoje na světě. V nabídce cocktail baru restaurace Kovárna U Hodin Ostrava je široké portfolio vodky a rumu ze všech zemí naši planety. Mezi short i long micháné drinky patří ty nejznámější na světe.

Cocktail Bar restaurace Ostrava Kovárna U Hodin - tequila a gin

Alkohol se pálí téměř ze všeho. Třeba z agáve nebo z jalovcového jehličí. Vznikají tak dva celosvětově populární nápoje - tequila a gin. Mezi nejpopulárnější míchané nápoje, které jsou vyráběny z těchto nápojů patří Tequila Sunrice a Martini Dry. I tyto drinky najdete v nabídce cocktail baru Kovárny U Hodin Ostrava.

Cocktail Bar restaurace Ostrava Kovárna U Hodin - whisky/brandy

Aperitiv a whisky nebo brandy. Ženský a mužský pohled. Jing a jang. Dvě strany světa alkoholických nápojů. Z této nabídky cocktail baru Kovárna U Hodin Ostrava si vybere každý - nejen tvrdí muži, ale také něžné ženy.

Cocktail Bar restaurace Ostrava Kovárna U Hodin - koňaky, ochucené a krémové nápoje

V nabídce cocktail baru Kovárna U Hodin Ostrava samozřejmě nechybí ani koňaky, ochucené vodky nebo ovocné likéry. V této kategorii naleznete další short a long drinky kombinující alkoholické nápoje všech kategorií.

Cocktail Bar restaurace Ostrava Kovárna U Hodin - nealkoholické drinky a speciality

Proč by si míchaný drin nemohl vychutnat i řidič? Od toho je v nabídce cocktail baru Kovárna U Hodin Ostrava řada nealkoholických drinků. Vyzkoušejte také naše originální speciality, které se skvěle hodí k hromadných oslavám a párty.