Jídelní a nápojový lístek restaurace Kovárna u hodin Ostrava

Kovárna U Hodin je ideálním místem, kam zajít v Ostravě na pivo, ať už s přáteli nebo s rodinou. Čepujeme tankové pivo, které je svou kvalitou vyhlášené v celém okolí. Kovárna U Hodin Ostrava má pro každého něco. Široká nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Kuchyně Kovárny U Hodin Ostrava je zaměřena na grilované speciality a denní menu. Ty připravujeme s těch nejkvalitnějších surovin na otevřeném grilu. Kovárna U Hodin Ostava je jako stvořená k pořádání společenských akcí, oslav nebo firemních setkání. Nedílnou součástí nabídky restaurace Kovárna U Hodin Ostrava je denní menu z nabídky kvalitní České kuchyně. 

Vyzkoušejte aktuální nabídku kuchyně Kovárny u hodin Ostrava!

Otevírací doba kuchyně

NE - ČT 10:00 - 22:00
PÁ 10:00 - 23:00
SO 11:00 - 23:00

 

Restaurace Kovárna u hodin Ostrava - jídelní lístek

Restaurace Kovárna u hodin Ostrava - nápojový lístek

Restaurace a pivnice Kovárna U Hodin Ostrava nabízí silný slepičí vývar nebo pořádnou česnečku nejen pro správné chlapy. Nabídka minutek obsahuje chutná jídla od bagety s grilovaným masem, přes špízy, kuřecí řízky, tatarák, až po pořádné burgery, které zasití i toho nejnáročnějšího jedlíka. V Kovárně U Hodin nabízíme také náš speciálni Jumbo Burger, který je již opravdovu výzvou. Kdo si na něj troufne, může vyhrát v Soutěži Jedlíku, dostat se do síně slávy a získat 1000,-. Každou neděli je navíc Jumbo Burger za zvýhodněnou cenu!

Restaurace a pivnice Kovárna U Hodin má něco jak pro masožravce, tak pro milovníky zeleniny. Nabízíme čerstvé zeleninové saláty jak ve vegetariánské úprave, tak s masem. Nebo si vychutnejte šťavnatý, na grilu dělaný steak z kuřecího, vepřového nebo exkluzivního odleželého hovězího v US Top Blade kvalitě.

Porce pro pořádné jedlíky nebo celou rodinu. V restauraci Kovárna U Hodin na porcích nešetříme. Grilovaná křidélka, steak z krkovice, jumbo tatarák, největší grilovaná klobása v Ostravě nebo přímo na stole flambovaný půl kilový špíz. Z restaurace Kovárna U Hodin nikdo neodchází hladový.

Sladká tečka na konce. V restauraci Kovárna U Hodin Ostrava si můžete vychutnat kvalitní domácí dezerty.