Akce restaurace

01.07.2018 17:50
Po celé léto nabízíme Martini s Tonicem v exkluzivní akci 1 + 1 jen za 69 korun! 
02.05.2018 08:41
Po celý měsíc květen 2018 můžete ochutnat nové lahodné třtinové rumy Božkov Republica v síti restaurací Startronic Group Ostrava za akční ceny. Navíc...
03.04.2018 08:29
Po celý duben 2018 nabízíme akční ceny na drinky s Red Bullem! Navíc opět akce plné soutěží s promotýmy! 
01.03.2018 09:25
 Po celý měsíc březen si můžete vychutnat špičkové rumy Bacardí za akční ceny! A navíc nabízíme zvýhodněné nabídky drinků z rumů Bacardí.
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Kovárna u hodin Ostrava - špičková kuchyně a pivo z tanku jako křen!

Kam na pivo v Ostravě? Když na pivo, tak do restaurace Kovárny U Hodin Ostrava! U nás se pípy jen tak nezastaví. Důvodem je to, že nabízíme to nejlepší tankové pivo, pro které je naše restaurace vyhlášená. Jsme držiteli certifikátu Plzeňského Prazdroje za vynikající péči o pivo. Jeho kvalitu si můžete vychutnat nejen v příjemném stylovém prostředí restaurace, ale taky na rozlehlé venkovní zahrádce s obsluhou, kde se v klidu pobaví nejen rodiče, ale i jejich děti, pro které je připraveno pískoviště a hračky. Pro všechny ostatní máme připraveno několik televizí k sledování sportovních přenosů, jukebox, nevýherní zábavní stroje, čtyři bowlingové dráhy. Restaurace a pivnice Kovárna U Hodin Ostrava patří mezi nejlepší restaurace v Ostravě. 
 
Součástí restaurace Kovárna U Hodin Ostrava je také velkokapacitní krytá venkovní zahrádka s obsluhou s celoročním provozem. Díky vyhřívání je zahrádka otevřena i v zimě, za každého počasí. 
 
Restaurace nabízí dva samostatné salónky s kapacitou 65 a 20 osob vhodné k pořádání firemní nebo rodinných akci.
 
Kromě naši obvyklé nabídky nabízíme každý pracovní den Denní menu a pravidelně měnící se sezónní nabídku.
 
Kovárna U Hodin Ostrava není jen ideálním místek k dodržování pitného režimu. Nabízí také kvalitní a chutnou kuchyni, která je založená na grilovaní. Na otevřeném grilu připravujeme steaky, hamburgery nebo Vám připravíme lahodný salát z čerstvé zeleniny. V nabídce naleznete také denní menu z nabídky originální České kuchyně.
 
Kovárna U Hodin Ostrava je příjemným místem setkání přátel, rodiny nebo kolegů z firmy. Díky odděleným salónkům je přímo stvořena k pořádání firemních akcí a oslav. Restaurace, pivnice, cocktail bar a bowling Ostrava - to všechno je restaurace Kovárna u Hodin Ostrava.

Nejlepší restaurace v Ostravě - péče o pivo je našim posláním

V naší pivnici Kovárna U Hodin Ostrava čepujeme  tankové pivo. Je nepasterizované  a je skladováno v chladicím boxu se stálou teplotou. Díky tomu  má správný říz, nezvětrává a nepřichází do styku se vzduchem.  Pivo čepované z  pivních  tanků  poskytuje  maximální možnou kvalitu.  Celý prostor  tankového hospodářství je zachlazen na  konstantní teplotu 8-10°C, to je ideální teplota pro skladování  piva. V tanku  je pivo umístěno do  neprodyšného vaku. Je tak  chráněno před vnějším okolím a nedochází k uvolňování CO2  z piva a zvětrávání. Pivo v pivnici Kovárna U Hodin Ostrava je vytlačováno vzduchem. Vzduch tlačí  pouze na pivní vak a nepřichází tak do styku s pivem. Vak je  určen pouze na jedno  použití. Tím jsou zajištěny maximální hygienické podmínky a špičková kvalita našeho piva, která je vyhlášené po celých Fifejdách. Teď už víte, kam na pivo v Ostravě.
Přijímáme eletronické stravenky Ticket Restaurant a Sodexo.
 
V restauraci Kovárna u hodin Ostrava můžete využít kartu MultiSport Benefit. 
 
 
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.