Aktuální akce  v restauraci Kovárna u Hodin Ostrava

 

Pivní předák restaurace Kovárna u hodin Ostrava

Stále se snažíme zlepšovat služby a zvyšovat odbornost našich zaměstnanců. Náš kolega Roman se stal Pivním předákem značky Radegast a bude mít na starost maximální kvalitu piva nejen v restauraci Kovárna u hodin Ostrava.

Populární soutěž jedlíků pokračuje v restauraci Kovárna U Hodin Ostrava druhou fází "MEGAJEDLÍK"

Každý, kdo během půl roku pokoří všechny naše jumbo speciality, získá úžasných 10000 korun!
 

Každý den něco navíc - to je Motto restaurace Ostrava kovárna u hodin. vyzkoušejte některou z našich akcí a jistě nebudete zklamáni.

 
Každé pondělí je v restauraci Ostrava Korávna U Hodin pivo Radegast Ryze Hořká 12 jen za 25 korun. Vychutnejte si špičkové tankové pivo.

Obě zdarma - to je potěšení nejen pro pány. Každé úterý od 19:00 do 23:00 v restauraci Ostrava Kovárna U Hodin probíhá osluha nahoře bez v režii mladých slečen, které mají pro zákazníky nejen pěkný úsměv...

Středa je v restauraci Ostrava Kovárna U Hodin ve znamení Vodky Amundsen. Tuto šestrát destilovanou vodku si můžete vychutnat s džusem za zvýhodněnou cenu 32,- korun.

Ve čtvrtek má restaurace Ostrava Kovárna U Hodin nabídku pro všechny velké jedlíky. Jumbo Tatarák, to je půl kila dvakrát mleté svíčkové dochucené worchestrem, kečupem, cibulkou za cenu 249,- korun.

V restauraci Ostrava Kovárna U Hodin tvrdíme, že všichni můžeme být superstar, dostaneme-li tu pravou příležitost. Proto je pro Vás každý pátek připraveno Karaoke Show v režii našich profesionálních DJů.

Zábava až do rána s nesmrtelnými hity k poslechu i tanci. To je pravidelná sobotní diskotéka v restauraci Ostrava Kovárna U Hodin. Naši DJové umí rozproudit zábavu a rádi zahrají také na přání.

Neděle v restauraci Ostrava Kovárna U Hodin je ve znamení Jumbo Burgeru, který zasytí nejen opravdové jedlíky, ale lehce i celé rodiny. Navíc ke každému Burgeru poukázka na bowling a možnost vyhrát 1000,- v soutěži jedlíků!